Казки Світ дитячої казки

Світ дитячої казки

Казка - це практично маленька модель світу, зрозуміла дітям. За допомогою казок дитина вчиться, як відрізнити погане від хорошого, за допомогою улюбленого героя вибудовує власну лінію поведінки в тій чи іншій ситуації. Всі казки вигадані людьми, але кожна з них несе свою повчальну історію. Що, наприклад, разом можна впоратися з будь-якою труднощами, або що хороші люди винагороджуються за свої вчинки, а зло отримує по заслугах.

Так, в реальному світі не завжди перемога за добром, але маленькій дитині адже поки не навіщо це знати. Завдяки казкам його психіка зміцніє і надалі, він зможе справлятися з труднощами дорослого життя. Слухаючи казки, діти ставлять себе на місце головного героя. І, якщо бути уважним до своєї дитини, можна зрозуміти що його в даний момент турбує або чого він зараз боїться.

Для батьків казки - своєрідний місток, що з'єднує їх з дитиною. Час, проведений за їх читанням, віддасться сповна. Це ще один спосіб налагодити міцний зв'язок зі своїм маленьким пустуном. Починаючи з дворічного віку, казки просто необхідні дітям. Спочатку вони просто їх слухають, вникають у суть, запам'ятовують основні моменти, але надалі вони можуть самі запропонувати, як, на їхню думку, повинна розвиватися та чи інша казка. Стати так сказати її співавтором. Дитина буде гордий, що придумав, як врятувати свого героя або допомога втекти від лиходіїв.

Залежно від того, що ви хочете донести дитині в той чи інший момент і потрібно підбирати казки. Після їх прочитання можна обговорити поведінку героїв або щось ще. Нехай дитина висловиться, адже у нього теж є своя власна думка. Таким чином, за допомогою подібного аналізу, дитина в якійсь новій для нього ситуації, згадає або представить, як би повівся герой його улюбленої казки, і сам, можливо, поведе себе правильно.

Казки - це безцінний дар, залишений нам нашими предками. Вони передавалися від однієї людини іншій, з покоління в покоління, і, скільки б не з'являлося нових і сучасних оповідань і казок, нічого не зможе замінити цю справжню старовинну класику.